Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura - Sekretarz / Sekretarka

CASHMIR sp. z o.o.

4 5005 500 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Gdańska 129

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • obsługa biura w godzinach przyjmowania klientów (odbieranie telefonów, zamawianie materiałów, przyjmowanie poczty, dbanie o wygląd i higienę biura)

  • współpraca z kontrahentami i dostawcami

  • przygotowywanie dokumentów online dla księgowych

  • przygotowywanie wyciągów od klientów dla księgowych (konwertowanie do programu księgowego)

  • przygotowywanie pism i druków

Nasze wymagania

  • sprawnej organizacji pracy (nie będzie przełożonego)

  • miłego podejścia do klientów i partnerów biznesowych (uśmiechu w głosie)

  • sprawności we współpracy z narzędziami, które wykorzystujemy w pracy (wszystkiego nauczymy, ale jeśli nie lubisz pracy z narzędziami IT to nie pokochasz tego stanowiska)

To oferujemy

  • umowę o pracę z możliwością elastycznego czasu pracy

  • opiekę medyczną

  • możliwości rozwoju kariery w kierunku księgowości lub kadr i płac

  • dofinansowanie do szkoleń i kursów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

O nas

Kaszmirowe biuro rachunkowe prowadzi obsługę księgową małych firm rodzinnych, głównie z branży usługowej. Stawiamy na stabilne i przewidywalne finanse naszych klientów.

Tworzymy zespół specjalistów, wśród których każdy rozwija się w wybranym przez siebie kierunku. Tu nie ma szefów ani procedur kontroli pracowników, więc stawiamy na samodzielnych współpracowników.