Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka Biura Sprzedaży Mieszkań

VERONA BUILDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Mielno (pow. koszaliński)

    Mielno (pow. koszaliński), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentów w dziale sprzedaży (np. pisma, umowy, wnioski, oświadczenia),

  • Bieżąca obsługa klientów firmy,

  • Prowadzenie i nadzorowanie obiegu dokumentów w dziale sprzedaży,

  • Działania promocyjne, marketingowe,

  • Przygotowanie raportów, cenników,

  • Monitorowanie rynku nieruchomości i podtrzymywanie stałych kontaktów z klientami firmy.

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Wysoka motywacja do osiągnięcia celów,

  • Wysoka kultura osobista, profesjonalna prezencja,

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi,

  • Biegła znajomość pakietu Office, Excel, Outlook,

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Praca sezonowa do 1.10.2022 -możliwość przedłużenia

Mile widziane

  • znajomość jęz. angielskiego

To oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju, wyzwania zawodowe

  • Stabilne wynagrodzenie, umowa o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Pakiet medyczny

  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Istniejemy na polskim rynku od 2004 roku. Zajmujemy się głównie działalnością deweloperską, realizujemy inwestycje mieszkaniowe, usługowe oraz biurowe. Prowadzimy inwestycje m.in. w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Mielnie. Jesteśmy laureatem wielu nagród przyznawanych za zrealizowane ciekawe projekty, nietuzinkową architekturę, staranne wykonanie.

Dbamy o to, aby sprostać wymaganiom rynku, wyjść na przeciw oczekiwaniom Klientów, oferować produkt o wysokiej jakości.

Przewiń do profilu firmy