Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka Biura

Nemera Szczecin Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji

  • Dbałość o sprawny obieg dokumentacji

  • Zarządzanie korespondencją (w tym odbieranie i opisywanie bieżącej poczty i przesyłek kurierskich)

  • Zaopatrzenie firmy w artykuły biurowe i spożywcze

  • Przyjmowanie gości

  • Wsparcie organizacji podróży służbowych

  • Pomoc w organizacji spotkań wewnętrznych, eventów, imprez okolicznościowych

  • Wsparcie bieżących spraw administracyjno-biurowych (m. in. drukowanie, kserowanie, skanowanie dokumentów; pomoc w rozliczaniu delegacji itp.)

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie

  • Dokładność, odpowiedzialność, skrupulatność oraz systematyczność

  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej w zakresie ww. obowiązków

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej na rynkach międzynarodowych

  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach

  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Uczestnictwo w cyklicznych imprezach integracyjnych

Nemera Szczecin Sp. z o.o.

Nemera Szczecin Sp. z o.o. (wcześniej Copernicus sp. z o.o.) należąca do grupy kapitałowej Nemera (nemera.net) światowego lidera w zakresie projektowania, rozwoju i produkcji urządzeń do dostarczania leków dla przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego i generycznego, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy