Logo Pracuj.pl

Asystent/Asystentka Biura

Nemera Szczecin Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji
  • Dbałość o sprawny obieg dokumentacji
  • Zarządzanie korespondencją (w tym odbieranie i opisywanie bieżącej poczty i przesyłek kurierskich)
  • Zaopatrzenie firmy w artykuły biurowe i spożywcze
  • Przyjmowanie gości
  • Wsparcie organizacji podróży służbowych
  • Pomoc w organizacji spotkań wewnętrznych, eventów, imprez okolicznościowych
  • Wsparcie bieżących spraw administracyjno-biurowych (m. in. drukowanie, kserowanie, skanowanie dokumentów; pomoc w rozliczaniu delegacji itp.)

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • Dokładność, odpowiedzialność, skrupulatność oraz systematyczność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej w zakresie ww. obowiązków

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej na rynkach międzynarodowych
  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Uczestnictwo w cyklicznych imprezach integracyjnych

Nemera Szczecin Sp. z o.o.

Nemera Szczecin Sp. z o.o. (wcześniej Copernicus sp. z o.o.) należąca do grupy kapitałowej Nemera (nemera.net) światowego lidera w zakresie projektowania, rozwoju i produkcji urządzeń do dostarczania leków dla przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego i generycznego, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Asystent/Asystentka Biura, Szczecin