Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

Spod Lady

  • Grudziądzka 155, Koniuchy, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), Praca w niedzielę 11 i 18 grudnia
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Spod Lady

Grudziądzka 155

Koniuchy

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie pracowników tymczasowych według ustalonego planu

  • Realizacja zleceń dla klientów korporacyjnych

  • Kontakt z kurierami w celu odbioru zamówień i dopilnowanie odbioru

  • Wsparcie przy obsłudze kanałów sprzedaży Spod Lady

  • Tworzenie zestawień i podsumowań

  • Wsparcie przy bieżących procesach w biurze

Nasze wymagania

  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami

  • Mile widziana znajomość programu Subiekt

  • Kultura osobista i komunikatywność

  • Duże zaangażowanie w pracę

  • Wysoki poziom samoorganizacji pracy - ustalanie priorytetów, realizacja celów

  • Rozumienie specyfiki marki, kodu językowego, odniesień, odbiorców

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Interesującą pracę w małej, zgranej grupie ludzi zaangażowanych do końca w to co robią

  • U nas nie staniesz się “trybikiem w maszynie” - będziesz mieć realny wpływ na środowisko pracy i możliwość samodzielnego podejmowania decyzji

  • Dołączając do nas uzyskujesz wpływ na rozwój lubianej marki na rynku e-commerce

  • Umowę o pracę (lub inną) z atrakcyjnym wynagrodzeniem adekwatnym do umiejętności

O nas

SPOD LADY - drobne prezenty, wielkie uśmiechy :)

Produkujemy retro upominki i prowadzimy własny sklep internetowy pod adresem www.spodlady.com

SPOD LADY to zgrany, kreatywny zespół ludzi, którzy lubią to co robią, lubią produkty, które tworzą i lubią siebie nawzajem :) Mamy nadzieję, że widać to także po naszych produktach, które wykonujemy z myślą o tych wszystkich, którzy cenią oryginalne wzornictwo, poczucie humoru i dbałość o detale. Z dumą możemy powiedzieć, że produkujemy w Polsce, używając przy tym najwyższej jakości materiałów.