Oferta pracy

Asystent/Asystentka biura

BIGRAM S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

W związku z bardzo dużym rozwojem naszego międzynarodowego klienta z branży consumer goods, poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: EZ/AB/0121

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• dobra organizacja pracy, komunikatywność,
• wysoka kultura osobista,
• łatwość nawiązywania kontaktów i samodzielność w realizacji działań,
• znajomość języka angielskiego na poziomie B2+ / warunek konieczny
• dobra znajomość pakietu biurowego MS Office,
• mile widziana znajomość systemu SAP.

Zakres obowiązków:

• bieżąca organizacja i koordynacja pracy recepcji,
• zarządzaniem korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
• współpracą z partnerami zewnętrznymi (kurierzy, dostawcy, poczta),
• nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
• wspieranie innych działów firmy w pracach administracyjnych,
• rejestrowanie zakupów w systemie wg odgórnych wytycznych.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• rabaty pracownicze
• kursy doszkalające z języka angielskiego,
• prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy