Oferta pracy

Asystent/Asystentka biura

Bricoman Polska Sp. z o.o.O firmie

Bricoman Polska Sp. z o.o.

Murmańska 25

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa administracyjna biura,

  • nadzór i ewidencja umów w spółce,

  • zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencji w organizacji,

  • współpraca z dostawcami usług firm zewnętrznych,

  • obsługa podróży służbowych oraz spotkań,

  • tłumaczenie dokumentów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego ( min. B2 ), język angielski mile widziany

  • znajomość pakietu MS Office

  • komunikatywność i otwartość

  • dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność oraz dokładność

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość realizacji ciekawych projektów w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w międzynarodowym środowisku w atmosferze wzajemnego szacunku i wsparcia

  • programy szkoleniowo-rozwojowe

  • benefity pracownicze