Oferta pracy

Asystent/Asystentka Biura

InfiniteDATA Services Sp. z o.o.O firmie

  • Prosta 32, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

InfiniteDATA Services Sp. z o.o.

Prosta 32

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o wizerunek, estetykę i sprawne funkcjonowanie biura, opieka nad gośćmi, wsparcie organizacji spotkań, umawianie spotkań

  • Zamawianie materiałów biurowych, artykułów spożywczych, sprzętu komputerowego itp.

  • Kontakt z dostawcami, urzędami i klientami

  • Aktywne wsparcie przy organizacji wydarzeń firmowych

  • Przygotowywanie i redagowanie dokumentów (Word, Excel, Power Point)

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i korespondencji papierowej

  • Zamawianie biletów, rezerwacja hoteli, zdalne wsparcie podróży pracowników, rezerwacje miejsc w restauracjach

  • Przygotowywanie raportów i prowadzenie rejestrów (np.: środki trwałe)

  • Archiwizacja i segregacja dokumentów

  • Prowadzenie niektórych spraw administracyjnych firmy

Nasze wymagania

  • Wysoka umiejętność komunikacji, również mailowej

  • Bardzo dobra znajomość Excela i Worda

  • Dokładność, sumienność i poczucie odpowiedzialności

  • Samodzielność w działaniu

  • Znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie

Mile widziane

  • Znajomość Power Point

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Dobra atmosfera w biurze

  • Nowoczesne biuro w Warszawie w centrum biznesowym na Woli (rondo Daszyńskiego), świetnie skomunikowane – blisko metro i dworce

  • Możliwość rozwoju umiejętności w szybko rosnącej firmie IT

  • Możliwość nauki języka angielskiego

  • Kontakt ze środowiskiem międzynarodowym, praktyczne wykorzystanie języka angielskiego

  • Możliwość elastycznych godzin pracy

  • Po wdrożeniu w obowiązki możliwa częściowa praca zdalna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • komputer do użytku prywatnego