Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Scrab Recykling z siedzibą w: Górczewska 216, 01-460 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

SCRAB RECYKLING KALINA BORKOWSKA MICHAŁ OWCZARSKI - s.c.

3 7004 100 brutto / mies.

Górczewska 216

Bemowo

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentacji dotyczącej samochodów firmowych w tym: kontrola terminów przeglądów technicznych i terminów ubezpieczenia OC, prowadzenie zestawienia dot. danych samochodów, prowadzenie rejestru protokołów przekazania samochodów, przerejestrowywanie samochodów w urzędzie.

  • Wystawianie not korygujących i prowadzenie ich rejestru.

  • Rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, zarządzanie e-mailem służbowym oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie.

  • Nadawanie przesyłek w placówce pocztowej/kurierskiej.

  • Pomoc w bieżących sprawach administracyjnych np. skanowanie, drukowanie, kserowanie oraz archiwizacja dokumentów.

  • Podstawowa obsługa systemu BDO w przypadku nieobecności pracownika, który się tym zajmuje.

  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń oraz umawianie spotkań rekrutacyjnych.

  • Zamawianie artykułów biurowych.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dokładność i sumienność

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • umowa o pracę

  • możliwość rozwoju

  • prywatna opieka medyczna

  • i o wiele więcej

O nas

Jesteśmy liderem na polskim rynku prowadzącym działalność w zakresie profesjonalnej utylizacji wyeksploatowanych akumulatorów. W ramach naszej działalności oferujemy kompleksową obsługę obejmującą odbiór, ważenie, transport oraz utylizację zużytego produktu. Wszelkie działania prowadzone są profesjonalnie i z zachowaniem wszelkich norm i przepisów. Pracują dla nas wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży.