Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

AURUM DISTRIBUTION sp. z o.o.

  • Iwicka 1/3, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Iwicka 1/3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy biura (zarządzanie dostawami, serwisami, obsługą pocztową i kurierską)

  • przygotowanie i obsługa spotkań z partnerami handlowymi

  • przygotowywanie zestawień i dokumentacji na potrzeby firmy oraz fakturowanie i kontrola przepływów finansowych

  • ścisła współpraca z działem księgowości, przygotowywanie oraz monitoring płatności, inne prace administracyjne

Nasze wymagania

  • gotowości na podjęcie pracy

  • otwartości na nowe wyzwania

  • komunikatywności i operatywności

  • min 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • dobrej znajomości języka angielskiego

  • biegłej znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • godziny pracy od 9-17

  • pracę w stabilnej i nadal rozwijającej się firmie

  • koleżeńska atmosfera

  • możliwości rozwoju

  • korzystanie ze szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

O nas

Lider rynku pod względem dostarczanych innowacji oraz rozwiązań z sektora Medycyny Estetycznej oraz Anti-aging!

Zajmujemy się wyłączną dystrybucją najwyższej światowej klasy urządzeń medycznych i kosmetycznych oraz profesjonalnych preparatów z obszaru medycyny estetycznej i anti-ageing.

Prowadzimy także szkolenia z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Dysponujemy szerokim zapleczem szkoleniowym oraz jesteśmy wpisani jako jednostka szkoleniowa do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.