Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Biura

Newgate Investment Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 21 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji oraz biura

  • Zapewnienie sprawnego obiegu informacji, dbanie o właściwy obieg korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Asystowanie w codziennych obowiązkach Zarządu

  • Organizowanie spotkań, zebrań, wyjazdów służbowych

  • Ewidencja i archiwizacja dokumentacji firmowej, wprowadzanie i administracja danych

  • Współpraca z księgowością

  • Kontakty z kontrahentami

  • Pomoc w bieżących sprawach administracyjnych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Komunikatywna znajomości jęz. angielskiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Kreatywność, samodzielność

  • Odpowiedzialność za terminową realizację powierzonych zadań

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Sumienność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Okres próbny 3 miesiące

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca w godzinach 08.00-16.00

Firma z branży nieruchomości, zajmująca się zarządzaniem i wynajmowaniem powierzchni komercyjnych poszukuje osoby na stanowisko: Asystentka / Asystent Biura.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje