Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

Zuzanna Kozerska-Girard

3 3004 300 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 10 dni
    do: 31 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • pakowanie oraz organizacja wysyłki naszych produktów

  • praca przy komputerze (MS Office, opcjonalnie Adobe)

  • kompletowanie i sprawdzanie jakości produktów

  • odpowiadanie na wiadomości mailowe w języku angielskim (obsługa klienta)

  • redagowanie publikacji na kontach społecznościowych, opisów produktów na stronie internetowej

  • tworzenie grafik, obróbka zdjęć (Photoshop, Illustrator)

Nasze wymagania

  • znajomość MS Office (przede wszystkim Excel)

  • język angielski poziom zaawansowy

  • dobra organizacja pracy własnej

  • wielozadaniowość i uważność

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pełny lub pół etatu

  • 20-25 zł/h brutto (w zależności od kompetencji i doświadczenia)

  • przeszkolenie

  • zaangażowanie w projekt wspierający rozwój i sukcesy kobiet - Who's She? i w planie nowe gry robione przez nas od zera - firma Playeress

O nas

Mała, energicznie rozwijająca się firma, zajmująca się produkcją gry planszowej. Jest to projekt wspierający rozwój i sukcesy kobiet - Who's She?