Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

BSC Polska Sp. z o.o.

Efraima Schroegera 32

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja spraw biurowych (średnio około 15% czasu) - odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowej, zaopatrzenie biura

  • Kontakt z księgowością (30% czasu) - wystawianie faktur, opisywanie rachunków i przekazywanie ich do księgowości

  • Wsparcie działu handlowego (45% czasu) - kontakty z klientami, pomoc w przygotowywaniu ofert

  • Kontakt z dostawcami - firmy zagraniczne (10% czasu) - kontakt mailowy w języku angielskim, zdobywanie aktualnych informacji i wyceny produktu dla konkretnego klienta, obsługa zamówień i płatności

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel)

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, inicjatywa, samodzielność

  • Prawo jazdy kat. B (ewentualnie)

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Dobrą, przyjazną atmosferę

  • Ciekawą pracę z kontaktami międzynarodowymi

  • Możliwość kontynuacji pracy w Dziale Handlowym

O nas

BSC Polska jest dystrybutorem oprogramowania dla programistów, autoryzowanym partnerem wielu globalnych producentów takiego oprogramowania. Szczegóły na www.bsc.com.pl