Logo Pracuj.pl

Asystent / Asystentka biura

ALGOTEQUE SERVICES sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
4 500–8 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
5 000–8 000
netto (+ VAT) / mies.

ALGOTEQUE SERVICES sp. z o.o.

Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wparcie biura oraz PMO (rozliczanie pracy konsultantów, zarządzanie zamówieniami, protokołami odbioru, fakturami, dokumentami kadrowymi, itd.)
  • Wsparcie administracyjne i operacyjne dla pracowników i współpracowników;
  • Obsługa korespondencji, przygotowanie dokumentów i umów;
  • Koordynacja procesu rozliczeń z klientami i z dostawcami;
  • Koordynacja współpracy z biurem księgowym;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word);
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym;
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i koordynacyjne;
  • Nienaganna kultura osobista, energia, otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie.

To oferujemy

  • Stabilne, stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Możliwość pracy zdalnej (Warszawa i okolice);
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole;
  • Nowoczesne narzędzia pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Dodatkowe benefity tj. prywatna opieka medyczna, karta pre-paid.

O nas

ALGOTEQUE jest dynamicznie rozwijającą się firmą IT na rynku Polskim i międzynarodowym.

Od ponad 10 lat świadczymy usługi programistyczne i konsultingowe dla wiodących klientów z rynku finansowego, telekomunikacyjnego, medycznego, przemysłowego oraz usługowego.

Asystent / Asystentka biura, Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1, Warszawa