Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Algoteque Services Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [[email protected]].
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

ALGOTEQUE SERVICES sp. z o.o.

umowa o pracę
4 5008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0008 000 netto (+ VAT) / mies.

Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wparcie biura oraz PMO (rozliczanie pracy konsultantów, zarządzanie zamówieniami, protokołami odbioru, fakturami, dokumentami kadrowymi, itd.)

  • Wsparcie administracyjne i operacyjne dla pracowników i współpracowników;

  • Obsługa korespondencji, przygotowanie dokumentów i umów;

  • Koordynacja procesu rozliczeń z klientami i z dostawcami;

  • Koordynacja współpracy z biurem księgowym;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word);

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym;

  • Wysokie umiejętności organizacyjne i koordynacyjne;

  • Nienaganna kultura osobista, energia, otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie.

To oferujemy

  • Stabilne, stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;

  • Możliwość pracy zdalnej (Warszawa i okolice);

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole;

  • Nowoczesne narzędzia pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Dodatkowe benefity tj. prywatna opieka medyczna, karta pre-paid.

O nas

ALGOTEQUE jest dynamicznie rozwijającą się firmą IT na rynku Polskim i międzynarodowym.

Od ponad 10 lat świadczymy usługi programistyczne i konsultingowe dla wiodących klientów z rynku finansowego, telekomunikacyjnego, medycznego, przemysłowego oraz usługowego.