Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

AURISMED S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 06 lis 2021
  • umowa zlecenie
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • rejestracja oraz kompleksowa obsługa pacjenta

  • obsługa kasy, drukarki fiskalnej oraz innych urządzeń biurowych

  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów

  • praca biurowa

Nasze wymagania

  • Studentka/student studiów zaocznych

To oferujemy

  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego

    O nas

    Renomowane Centrum Medyczne zatrudni Asystenta Biura/Rejestratorkę Medyczną.

    Poszukujemy osoby:

    studiującej, preferowane studia zaoczne

    dyspozycyjnej od poniedziałku do piątku (praca zmianowa), pogodnej, lubiącej kontakt z ludźmi, sumiennej i dokładnej