Logo Pracuj.pl

Asystent / Asystentka biura

Emplocity SAO firmie

1 700–2 500
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna i organizacja pracy biura
  • Wsparcie zespołu w kwestiach administracyjnych i organizacyjnych
  • Zapewnienie obiegu dokumentów pomiędzy pracownikami, zarządem, klientami, podwykonawcami i biurem rachunkowym
  • Archiwizowanie dokumentów księgowych, kadrowych i klienckich
  • Przygotowywanie umów i innych dokumentów pracowniczych

Nasze wymagania

  • Lubi zadania administracyjne
  • Nie straszna jej praca z dokumentami
  • Umie wystawiać faktury lub sprawnie się tego nauczy
  • Posługuje się pakietem MS Office
  • Jest sumienna, komunikatywna, staranna i można na niej polegać!
  • Mile widziana będzie osoba ze statusem studenta.

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju i pozyskania nowych kompetencji w firmie IT
  • Pracę na pół etatu, umowę zlecenie
  • Sensowną kasę
  • Świetny, zabawny i zgrany zespół
  • Atmosferę start up'u
  • Pracę w biurze znajdującym się w samym centrum Warszawy
  • Prywatną opiekę medyczną

O nas

Jesteśmy zgranym, energicznym team’em, który doskonale się rozumie, lubi i wspiera. Na co dzień projektujemy i tworzymy chatboty, a po pracy realizujemy swoje pasje!

W sierpniu 2017 r. stworzyliśmy Emplobota - pierwszego w Polsce chatbota opartego o AI wspierającego firmy w rekrutacji kandydatów. Obecnie rozwijamy nasze usługi i wdrażamy chatboty do wielu innych zadań i branż.

Dowiedz się więcej o nas na https://emplocity.com/pl/ lub

https://www.facebook.com/emplocity lub https://www.linkedin.com/company/emplocity/

Szukamy samodzielnej, ogarniętej osoby, która wesprze nas w działaniach administracyjno-biurowych. Nie musisz mieć doświadczenia! Wdrożymy Cię we wszystkie zadania.

Asystent / Asystentka biura, Warszawa