Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

TEARS OF JOY sp. z o.o.

  • Białostocka 22, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Białostocka 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie codziennego funkcjonowania agencji.

  • Pilnowanie obiegu dokumentów – umów, faktur, zamówień.

  • Współpraca z księgowością.

  • Zaopatrzenie biura, współpraca z dostawcami i usługodawcami.

  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby dobrze zorganizowanej i komunikatywnej.

  • Samodzielnej w działaniu, dojrzałej i potrafiącej przejmować inicjatywę.

  • Istotna będzie dobra znajomość pakietu MS Office, w tym szczególnie programu Excel.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub w pracy zawodowej w organizacjach różnego typu.

  • Mile widziane podstawy z wiedzy z zakresu finansów.

To oferujemy

  • Umowę w wybranej formie (UoP, UZ, B2B)

  • Stabilne godziny pracy

  • Przyjazną atmosferę

  • Dużą autonomię działania

  • Wsparcie zespołu i zarządu

O nas

Agencja marketingowa.