Oferta pracy

Asystent/Asystentka Biura

eService Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa recepcyjno-telefoniczna sekretariatu,

  • kontakt z gośćmi i klientami firmy,

  • wsparcie administracyjne Dyrektorów Departamentów,

  • nadzór nad poprawnym obiegiem dokumentacji w firmie,

  • przygotowywanie oraz nadawanie przesyłek pocztowych i kurierskich,

  • prowadzenie gospodarki materiałowej (artykułów sprzedażowych, biurowych i spożywczych),

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi administracyjnej,

  • organizowanie i koordynowanie spotkań wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (min. B1),

  • masz już pierwsze doświadczenie na stanowisku recepcyjno-administracyjnym,

  • bardzo dobrze organizujesz pracę własną,

  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office,

  • znasz procesu obiegu dokumentów i zarządzania korespondencją,

  • Skrupulatność, dokładność i zaangażowanie nie są Ci obce.

To oferujemy

  • Rozwój w międzynarodowym środowisku,

  • Prywatną opieka medyczną,

  • Elastyczne godziny pracy w piątki,

  • Pakiet świadczeń socjalnych, również dla Twoich bliskich,

  • Karta Multisport w atrakcyjnej cenie,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Codziennie pyszna kawa,

  • Dodatkowe wolne godziny na spędzanie czasu z rodziną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Dołącz do nas i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku EVO Payments International. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w obszarze transakcji bezgotówkowych w kraju, a także największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy blisko 1,5 mld transakcji bezgotówkowych rocznie.

Przewiń do profilu firmy