Logo Pracuj.pl

Asystent/Asystentka biura

Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie organizacyjne kierowników;
  • dbanie o prawidłowy obieg oraz wysyłka dokumentów;
  • zamówienie kuriera, poczta;
  • dekretacja faktur w Workflow oraz skanowanie faktur;
  • dystrybucja pasków z wynagrodzeniem;
  • drukowanie naklejek QR;
  • koordynacja benefitów pracowniczych oraz jubileuszy, bonów urodzinowych, prezentów świątecznych;
  • koordynowanie procesu wdrożenia nowych pracowników;
  • zarządzanie biurem: m.in. współpraca z administratorem budynku, kantyny, zgłaszanie usterek;
  • zamówienia materiałów biurowych i spożywczych;
  • rezerwacje hoteli, taksówek, restauracji;
  • nadzorowanie działań non profit m.in. darowizny kawy i innych produktów;
  • organizacja wyjazdów/eventów firmowych;
  • koordynacja procesów RODO oraz QA;

Nasze wymagania

  • min. 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (asystent/ka biura, recepcjonista/ka, specjalista ds. administracji biurowej, asystent w dziale administracji lub HR);
  • chęć nauki;
  • doskonałe zdolności organizacyjne;
  • komunikatywność oraz łatwość budowania relacji z partnerami biznesowymi;
  • mile widziany student/ka ostatnich lat studiów;
  • język angielski na poziomie komunikatywnym min. B1;
  • znajomość pakietu MS Office (m.in. umiejętność tworzenia zestawień w Excelu, tworzenia prezentacji w Power Point);
  • proaktywność;

To oferujemy

  • pracę w oparciu o wysokie standardy w otoczeniu profesjonalistów;
  • umowę o pracę lub umowę zlecenie w przypadku studentów (do wyboru);
  • benefity: m.in. opiekę medyczną, pakiet sportowo-rekreacyjny, comiesięczny pakiet kawowy, zniżki pracownicze;
  • doskonałą kawę w biurze oraz w kawiarniach Tchibo;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • Kafeteria Benefitów

Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o.

Tchibo Coffee Service, firma założona w 1972 roku, jest ekspertem w dziedzinie profesjonalnych dostaw kawy do biur, hoteli, restauracji, kawiarni i cateringu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku HoReCa, które wraz z bogatym asortymentem kaw i artykułów dodatkowych, szkoleniami oraz działaniami reklamowo – marketingowymi, przyczyniają się do wzrostu zysków naszych Klientów.

Asystent/Asystentka biura, Warszawa