Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

SOFTCREAM SOFTWARE sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
3 5006 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 5007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Grójecka 194, Ochota, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00, Dyspozycyjność
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Grójecka 194

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa recepcji i poczty

  • Administrowanie dokumentami firmowymi

  • Administrowanie biurem

  • Koordynacja kalendarza spotkań

  • Wsparcie operacyjne prowadzonych projektów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta bura / dyrektora / zarządu

  • Znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dyspozycyjność

  • Dodatkowy atut to prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony po okresie próbnym.

  • Zapewnienie niezbędnych szkoleń

  • Elastyczny czas pracy

  • Dodatki specjalne

O nas

Firma od 1991 roku projektuje wdraża i utrzymuje systemy informacyjne dla wielu klientów polskich i zagranicznych. Realizujemy zadania w sposób projektowy, stawiamy zawsze na najlepszą jakość, wymagamy od naszych pracowników odpowiedniego wykształcenia, zaangażowania, odpowiedzialności oraz pełnego profesjonalizmu.