Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

ŻEGLUGA WARSZAWSKA sp. z o.o.

umowa o pracę
4 5006 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 9:00-17:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

plac Mirowski 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie biurem, kasą biurową rozliczenia za faktury

  • Kontrola płatności, monitorowanie należności

  • Współpraca z działem sprzedaży - wystawianie faktur sprzedażowych ( znajomość systemu Saldo będzie dużym atutem, w innym wypadku chęć do nauki)

  • Współpraca z firmą księgową (faktury, dokumentacja kadrowo-płacowa) oraz urzędami

  • Zarządzanie dokumentami i ich archiwizacja

  • Wsparcie pracowników w codziennej pracy

  • Pomoc przy rekrutacji (kontakt telefoniczny i mailowy, przekazywanie CV kandydatów, organizacja spotkań)

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi

  • Zadanie zlecone przez Zarząd

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych,

  • biegłość w obsłudze programów pakietu MS Office, Saldo

  • doskonała organizacja pracy, dokładność i rzetelność przy wykonywaniu zadań,

  • chęć i umiejętność pracy w zespole

  • uczciwość, zaświadczenie o niekaralności

  • otwartość na wyzwania i korzystanie z okazji do nabierania nowych umiejętności

  • lubi się uczyć i chętnie podejmuje się różnorodnych zadań

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość zdobywania doświadczenia

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym i doświadczonym zespole

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz dodatkowe benefity

  • Komputer służbowy

  • telefon służbowy

  • lunche w pracy

O nas

Żegluga Warszawska sp. z o.o. jest stabilną firmą na rynku Warszawskim prowadzącą 3 uczęszczane obiekty restauracyjne, prężnie działająca na rynku eventowym. Rok do roku rozszerzającą swoją działalność.