Logo Pracuj.pl

Asystent / Asystentka biura

MEAT TEAM POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

MEAT TEAM POLAND Sp. z o.o.

Targowa 59

Praga-Północ

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa poczty wychodzącej/przychodzącej, przesyłek kurierskich;
  • dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły biurowe, spożywcze, gospodarcze;
  • zamawianie gadżetów oraz artykułów reklamowych m.in. wizytówek i ulotek;
  • organizowanie tłumaczeń dokumentów;
  • współpraca/kontakt z administracją budynku, w którym mieści się biuro;
  • rezerwacja hoteli, restauracji, biletów lotniczych;
  • organizacja wyjazdów na targi, wyjazdów integracyjnych, szkoleniowych;
  • ogólna organizacja pracy biura;
  • ścisła współpraca oraz wykonywanie bieżących zadań zlecony przez Prezes Zarządu

Nasze wymagania

  • perfekcyjna znajomość języka angielskiego, reszty Cię nauczymy
  • samodzielność w działaniu, chęć do pracy
  • doskonała organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • ciekawa i odpowiedzialna praca w naszym biurze na Pradze blisko metra,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • karta Multisport,
  • prywatna opieka medyczna.

O nas

Jesteśmy firmą handlową - należącą do międzynarodowej grupy Meat Team Group - sprzedającą świeże i mrożone mięso na całym świecie. Do naszego dynamicznego zespołu profesjonalistów poszukujemy Asystenta/tki Biura.

Jeśli chcesz pracować w firmie, która stawia na otwarte i szczere relacje z pracownikami i z kontrahentami, dla której jakość i bezpieczeństwo dostarczanych produktów są priorytetem, a dodatkowo lubisz wyzwania i pracę z ludźmi, sprawdź czy jest to oferta dla Ciebie

Asystent / Asystentka biura, Targowa 59, Praga-Północ, Warszawa