Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Biura

SGI Sp. z o.o.

rondo ONZ 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa i dbanie o sprawne funkcjonowanie pracy biura

  • Przygotowywanie i obsługa spotkań Zarządu, zebrań konferencji oraz spotkań służbowych pracowników

  • Wsparcie Zarządu w jego codziennej pracy

  • Umawianie spotkań i prowadzenie terminarza spotkań w sali konferencyjnej

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Nadzorowanie prac administracyjno-biurowych

  • Rejestracja, nadzór nad obiegiem i archiwizacja dokumentów firmowych

  • Dbanie o estetykę biura

  • Bieżące monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów spożywczych i biurowych

  • Kontakt i współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług

  • Organizacja imprez firmowych i wyjazdów służbowych

  • Współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Nienaganna kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Dokładność, rzetelność, skrupulatność

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w stresie i szybko zmieniających się okolicznościach

  • Samodzielność i wielozadaniowość

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w przyjaznym zespole

  • Opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Niezbędne narzędzia pracy

Willet to grupa inwestycyjna, inwestująca na rynku kapitałowym, w nieruchomości oraz udzielająca finansowania dłużnego. Przez ponad 30 lat Willet jest aktywny na polskim rynku kapitałowym oraz nieruchomości. Współtworzył między innymi sieć sklepów z wyposażeniem wnętrz Komfort, fabrykę drzwi Porta, deweloperów Invest Komfort oraz SGI. Był zaangażowany w inwestycje w centra handlowe czy firmy budownictwa drogowego.

Przewiń do profilu firmy