Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

FOBEST sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
3 0003 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
2 5003 500 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Skrzetuskiego 3

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie korespondencji firmowej, dbanie o obieg dokumentów,

  • Bieżące prace administracyjne; powitanie i obsługa gości,

  • Wykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowych,

  • Wprowadzanie dokumentów do elektronicznego obiegu,

  • Wprowadzanie, uzupełnianie i pilnowanie danych,

  • Zamawianie materiałów i kontrola zapasów,

  • Obsługa połączeń telefonicznych,

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy,

  • Skanowanie i drukowanie dokumentów.

Nasze wymagania

  • Znajomości j. rosyjskiego lub j. ukraińskiego

  • Znajomość j. gruzińskiego będzie dodatkowym atutem

  • Zaangażowania w pracę oraz rozwój firmy

  • Kreatywnego podejścia!

  • Dobrej organizacji czasu pracy

  • Miłej aparycji oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • Rzetelności, sumienności oraz uczciwości

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej również będzie atutem :)

  • Mile widziany status studenta

To oferujemy

  • Długofalową współpracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny + stałe premie uzależnione od Twojego zaangażowania

  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon służbowy)

  • Ścieżkę rozwoju, awansu przy tym stabilne zatrudnienie

  • Możliwość nabycia cennego doświadczenia

  • Świetną atmosferę pracy w młodym zespole

O nas

FOBEST PARTNER

Istnieje na rynku od 2016 roku jako Partner rozliczeniowy taxi oraz wypożyczalnia pojazdów specjalnych. Od roku 2018 zmieniliśmy Naszą flotę w wyłącznie ekologiczne auta z napędem hybrydowym a wszystkie samochody, jakie wynajmujemy posiadają najnowsze systemy bezpieczeństwa na drodze, skrzynie automatyczne oraz zapewniają wysoki komfort jazdy. Skupiamy Naszą uwagę na dwóch markach tj. Lexus oraz Toyota. Dzięki znanej niezawodności tych koncernów motoryzacyjnych jesteśmy w stanie zadowolić każdego klienta. Dodatkowo rozliczamy kierowców korzystających z prywatnych pojazdów TAXI, a także profesjonalnie likwidujemy szkody komunikacyjne.

Z dumą możemy powiedzieć, że wszystkie nasze gałęzie biznesowe opanowaliśmy do perfekcji!