Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

DUTY BIURO RACHUNKOWE Elwira Wrochna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;

  • kontrolowanie dokumentów pod względem merytorycznym i rachunkowym;

  • organizacja spotkań biznesowych oraz szkoleń;

  • przygotowywanie, sortowanie i ewidencjonowanie korespondencji firmowej;

  • sprawdzanie skrzynki pocztowej i porządkowanie dokumentacji;

  • przygotowywanie raportów i pism;

  • wsparcie księgowości

  • archiwizacja dokumentów

  • bieżące prace biurowe;

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe;

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office;

  • gotowość do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • samodzielność i odpowiedzialność;

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • zaangażowanie, rzetelność, bezkonfliktowość;

  • umiejętność organizacji czasu pracy;

  • umiejętność szybkiego podejmowania działań.

To oferujemy

  • wynagrodzenie dostosowane do poziomu kompetencji na umowę o pracę;

  • pracę w miłym, kulturalnym i niewielkim zespole;

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;

O nas

Butikowe Biuro Rachunkowe usytuowane na Starym Mieście