Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

KANCELARIA NOTARIALNA KAROLINA PIETKIEWICZ MURAWSKA - NOTARIUSZ MAGDALENA SZYMAŃSKA - NOTARIUSZ s.c.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 8:00-16:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • Zakres obowiązków obejmuje bieżącą obsługę kancelarii, w tym m.in.:

  • obsługę klientów i spotkań w kancelarii

  • obsługę połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej

  • prowadzenie rejestrów

  • prowadzenie i wysyłkę korespondencji

  • wystawianie faktur

  • przygotowywanie projektów dokumentów, w tym prostych czynności notarialnych

  • archiwizację dokumentów

  • opiekę nad miejscem pracy i salami przeznaczonymi do obsługi klientów

  • pomoc/wsparcie notariusza w bieżących sprawach kancelaryjnych

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość komputera, pakietu MS Office

  • odpowiedzialność za powierzone czynności

  • łatwość w przyswajaniu wiedzy

  • dobra organizacja pracy, terminowość, samodzielność, skrupulatność, sumienność

  • umiejętność pracy pod presją

  • wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja

  • komunikatywność

  • zaangażowanie

  • dyspozycyjność

  • mile widziane wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w pracy biurowej, w tym w kancelarii notarialnej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy (po okresie próbnym)

  • miejsce pracy w ścisłym centrum Warszawy

  • miłą atmosferą w małym/kameralnym sympatycznym zespole renomowanej kancelarii

O nas

Kancelaria Notarialna z wieloletnim doświadczeniem, położona w centrum Warszawy poszukuje do swojego zespołu pracownika biurowego (sekretarka/ asystentka).