Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

Karina Aponowicz Lifestyle Designer

9 00012 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie strategii działania biura oraz nadzór nad jej realizacją,

  • Wsparcie organizacyjne,

  • Organizacja delegacji (rezerwacja lotów, apartamentów, wypożyczanie samochodów),

  • Prowadzenie kalendarza spotkań,

  • Nadzór nad firmą sprzątajacą,

  • Odbieranie i wysyłanie przesyłek firmowych,

  • Koordynacja i obsługa spotkań firmowych,

  • Współpraca i wsparcie wszystkich działów firmy,

  • Zamawianie materiałów biurowych I promocyjnych,

  • Pomoc w organizowaniu eventów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w Pracy biurowej,

  • Skuteczność w działaniu,

  • Umiejętności skutecznej komunikacji i pracy zespołowej,

  • Wychodzenie z inicjatywą usprawniania funkcjonowania biura,

  • Wysoka Kultura osobista i nienaganna prezencja.

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • Dyspozycyjność - Praca w godz. 9-17 lub 10-18,

  • Prawo jazdy cat. B,

  • Znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon,

  • Cudowną atmosferę I pracę w młodym zespole profesjonalistów,

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • Możliwości rozwoju i awansu po okresie próbnym na stanowisko Office Managera.