Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

ICON RE sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna recepcji (obsługa połączeń przychodzących, prowadzenie zamówień artykułów biurowych i spożywczych, obsługa urządzeń biurowych, ewidencja poczty przychodzącej i wychodzącej),

  • Organizacja podróży służbowych (rezerwowanie noclegów, zakup biletów na przejazdy),

  • Koordynacja spotkań, telekonferencji i wideokonferencji,

  • Koordynacja właściwego obiegu dokumentów,

  • Wprowadzanie faktur do programu RAKS SQL,

  • Bieżące rozwiązywanie podstawowych problemów technicznych we współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług IT,

  • Wspieranie pozostałych współpracowników w zakresie zadań administracyjnych.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną realizację zadań (współpraca z zagranicznymi kontrahentami),

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Wysoka kultura osobista i samodzielność w działaniu,

  • Doskonała organizacja pracy oraz wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy,

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • Wynagrodzenie adekwatne do przydzielonych obowiązków i posiadanego doświadczenia.

O nas

ICON RE od ponad 14 lat z sukcesem realizuje projekty deweloperskie w sektorze mieszkaniowym, biurowym i handlowym zarówno w Polsce, jak i w wybranych krajach Europy.

W ciągu 14 lat firma wzbogaciła portfolio o prestiżowe inwestycje mieszkaniowe, takie jak Piano House położone na pełnym zieleni Powiślu, nawiązująca do najlepszych modernistycznych tradycji Villa Fiano usytuowana w urokliwej części miasta na Starym Mokotowie czy kameralne apartamenty Villi Onyx - znajdujące się na klimatycznej Saskiej Kępie. Dodatkowo aktualnie firma realizuje 3 inwestycje na terenie Finlandii.