Logo Pracuj.pl

Asystent / Asystentka Biura

Polfarmex S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania Biura Sprzedaży i Marketingu w Warszawie zgodnie z zasadami i wymogami firmy, w tym:
  • zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej obsługi recepcji oraz współpraca z Sekretariatem Zarządu,
  • odpowiedzialność za proces rejestracji i obiegu korespondencji, dokumentów i umów zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • obsługa rozmów telefonicznych oraz recepcyjnej skrzynki mailowej,
  • prowadzenie kalendarza i koordynacja spotkań biznesowych,
  • zarządzanie salami konferencyjnymi,
  • wsparcie lub organizacja spotkań wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • wsparcie pracowników biura w ich bieżących zadaniach,
  • dbanie o wygląd, estetykę i porządek recepcji oraz biura,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i życzliwą obsługę gości,

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne,
  • bardzo dobra organizacja pracy, w szczególności pod presją czasu
  • dokładność, zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • mile widziana znajomość obsługi urządzeń biurowych

To oferujemy

  • współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • uczestnictwo w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjną ofertę Systemu Kafeteryjnego
  • pracę w zaangażowanym i ambitnym zespole profesjonalistów
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w licznych szkoleniach
  • przyjazne warunki pracy oraz życzliwy zespół współpracowników

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety oraz kosmetyki dla branży farmaceutycznej.

Jesteśmy firmą społecznie zaangażowaną, biorącą udział w licznych akcjach o charakterze charytatywnym i sponsoringowym.

Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

Asystent / Asystentka Biura, Warszawa