Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Biura

PERFORMAL sp. z o.o.

3 4223 847 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

PFM Group jest deweloperem na warszawskim rynku który realizuje inwestycje na wysokim poziomie. Profil naszej działalności to realizacja projektów komfortowych domów jedno lub wielorodzinnych. Realizując inwestycje w warszawie, naszymi kluczowymi atutami są przede wszystkim : doskonała lokalizacja, wysokiej jakości projekty i perfekcyjne wykonanie.

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie spraw administracyjnych związanych z Sekretariatem
  • wsparcie Zarządu w realizacji codziennych zadań,
  • prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu,
  • planowanie i organizowanie spotkań biznesowych oraz podróży służbowych,
  • zarządzanie korespondencją i obiegiem dokumentacji Zarządu/ Nadzór nad korespondencją wychodzącą i przychodzącą
  • przygotowanie ofert, umów i korespondencji według wewnętrznych standardów
  • dbałość o zachowanie porządku w dokumentacji działowej, zgodnie z ustalonymi standardami
  • Koordynacja obiegu informacji i dokumentów wewnątrz firmy, oraz ich archiwizacja elektroniczna i fizyczna
  • Kontakt z księgowością oraz innymi pracownikami wyższego szczebla.

Wymagania:

  • Znajomość MS Office
  • Sumienność i dokładność
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Rodzinną atmosferę
    + Premie

Ogłoszenie archiwalne