Asystent/Asystentka biura

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2017-11-20
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2017-12-20)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

CZABAŃSKI GAŁUSZYŃSKI I PARTNERZY KANCELARIA PRAWNA SPÓŁKA PARTNERSKA

Kancelaria prawna prowadzona przez uznanych prawników, wywodzących się z amerykańskich kancelarii prawnych, specjalizująca się w doradztwie transakcyjnym w zakresie bankowości, finansów, fuzji i przejęć oraz nieruchomości.

Pracujemy przede wszystkim dla banków, funduszy PE oraz podmiotów działających na rynku nieruchomości komercyjnych. Współpracujemy z renomowanymi kancelariami zagranicznymi nieposiadającymi biur w Warszawie.

W związku z rozwojem Kancelarii poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

OPIS STANOWISKA:

  • bieżące wsparcie Office Manager’a oraz zespołu prawników,
  • koordynacja obiegu dokumentów i informacji,
  • przygotowywanie dokumentów tj. edycja, formatowanie i archiwizacja,
  • obsługa połączeń telefonicznych (łączenie rozmów, obsługa telekonferencji),
  • obsługa kalendarza, organizacja spotkań i podróży służbowych,
  • aktualizacja strony internetowej i materiałów marketingowych.

WYMAGANIA:

  • znajomość języka angielskiego (min.B2),
  • biegła znajomość pakietu MS Office (z naciskiem na Word, Excel oraz PowerPoint),
  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku asystenckim (doświadczenie zdobyte w kancelarii prawnej będzie dodatkowym atutem),
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dyspozycyjność,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • wysoka kultura osobista.

Dla wybranych kandydatów proces rekrutacyjny będzie obejmował test z formatowania dokumentów weryfikujący znajomość programu Microsoft Word.

OFERUJEMY:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w przyjaznym środowisku,
  • pakiet opieki medycznej dla kandydata.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych).

Na podstawie z art.24 ust.1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2015, poz. 2135 ze zm.) informujemy, że: administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Czabański Gałuszyński i Partnerzy Kancelaria Prawna sp. p. z siedzibą w Warszawie, ul. Emilii Plater 28, 00-688 Warszawa („Kancelaria”); Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu prowadzenia postępowania rekrutacyjnego i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych; Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania; Podanie Kancelarii danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się