Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent / Asystentka biura

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NEWECO Sp. z o.o. Sp. k.

    Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą rodzinną. Produkujemy maszyny i urządzenia dla branży kosmetycznej, chemicznej, spożywczej oraz budowlanej. Współpracujemy z klientami w kilkudziesięciu państwach na pięciu kontynentach. W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów i kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    Osoba pracująca na stanowisku Asystent / Asystentka Biura w naszej firmie czynnie wspiera nas w trzech obszarach:

     1) Księgowość / finanse

    • wystawianie faktur oraz dokumentów przewozowych
    • organizacja odpraw celnych w zewnętrznych agencjach celnych
    • opisywanie i rozliczanie faktur i innych dokumentów kosztowych
    • rozliczanie kosztów produkcji

     2) HR

    • prowadzenie dokumentacji pracowników i zleceniobiorców (umowy, szkolenia BHP, badania lekarskie)
    • prowadzenie ewidencji czasu pracy (godziny pracy, nieobecności, urlopy)
    • rozliczanie delegacji
    • prowadzenie rekrutacji

    3) Administracja biura

    • nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą
    • zakupy materiałów biurowych oraz BHP

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (ukończone lub w trakcie)
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • pożądane cechy charakteru: dokładność i dbałość o szczegóły, samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów, pozytywna etyka pracy
    • doświadczenie zawodowe: mile widziane, ale nie wymagane

    Oferujemy:

    • pracę w młodym zespole w dynamicznej firmie
    • przyjazną atmosferę pracy
    • dużą swobodę w pracy, luźny grafik
    • miejsce pracy: Warszawa, dzielnica Włochy / Okęcie

    Stanowisko oferowane jako pełen etat lub część etatu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie do nas aktualnego CV oraz listu motywacyjnego.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez NEWECO Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest NEWECO Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 47/10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.