Asystent / Asystentka biura

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 25.03.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 24.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asystent / Asystentka Biura
    Miejsce pracy:  Warszawa
    VELUX od przeszło siedemdziesięciu lat dostarcza swoje produkty pod dachy milionów domów – dzisiaj znają je niemal wszyscy. Za tymi produktami stoją jednak ludzie, którzy są dumni ze swojego miejsca pracy oraz z tego, że pracują w zgranym zespole w unikalnej, skandynawskiej kulturze. Czekamy teraz na Ciebie. Dołącz do nas. Zaaplikuj!

    Główne zadania:

    Do głównych zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:
    • Obsługa sekretariatu: odbieranie telefonów, anonsowanie gości
    • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, koordynacja przesyłek kurierskich
    • Przygotowywanie prezentacji
    • Drobne tłumaczenia
    • Podróże służbowe: organizacja podróży służbowych wszystkich pracowników biura
    • w tym zamawianie biletów lotniczych i PKP, zamawianie taksówek, rezerwacje
    • hoteli, sal konferencyjnych, restauracji
    • Organizowanie spotkań i cateringu
    • Wprowadzanie danych administracyjnych do systemów VELUX

    Od kandydatów oczekujemy:
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Otwartość i komunikatywność
    • Umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami równocześnie
    • Samodzielność w działaniu, systematyczność i dobra organizacja pracy
    • Znajomość obsługi MS Office, w szczególności MS Excel i Outlook
    • Mile widziane doświadczenie w pracy związane z administracja biurową

    Oferujemy:
    • Oferujemy Ci pracę w firmie o skandynawskiej kulturze pracy
    • Jesteśmy liderem nie tylko jeśli chodzi o produkt, ale przede wszystkim jeśli chodzi o standardy współpracy
    • U nas będziesz mógł rozwinąć skrzydła gdyż mamy indywidualne podejście do rozwoju
    • Oferujemy Ci wsparcie, ale nie ograniczamy Cię w Twoich działaniach – wszystkich naszych pracowników darzymy szacunkiem i zaufaniem
    • Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i chęć dzielenia się wiedzą
    • U nas spotkasz ludzi pełnych zaangażowania i pasji

    Warszawa

    Poznaj nas

    Nasza firma rozpoczęła działalność w 1941 roku w Danii. w 1942 roku jej założyciel, inżynier Villum Kann Rasmussen, wynalazł współczesne okno do poddaszy. Obecnie VELUX jest jedną z najsilniejszych marek na światowym rynku materiałów budowlanych, a nasze produkty są sprzedawane niemal na całym świecie. Grupa VELUX ma fabryki w 9 państwach i przedstawicielstwa handlowe w blisko 40 krajach, a nasza oferta obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, świetlików, okien do płaskiego dachu, kołnierzy aluminiowych a także rolet wewnętrznych i zewnętrznych. Na całym świecie zatrudniamy około 10 tys. pracowników.