Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

BRAMET.PL Tadeusz Izworski

  • Płowiecka 42, Wawer, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Płowiecka 42

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (elektronicznej oraz tradycyjnej),

  • Wprowadzanie i wystawianie faktur,

  • Odbieranie telefonów,

  • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych,

  • Papierowa oraz elektroniczna archiwizacja dokumentów,

  • Obsługa zaopatrzenia i zakup materiałów biurowych,

  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów

  • Wsparcie administracyjne zespołu.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra obsługa komputera,

  • Znajomość pakietu Microsoft Office,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,

  • Pozytywne nastawienie, inicjatywa w działaniu,

  • Mile widziane osoby studiujące zaocznie.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia,

  • Przyjazną atmosferę w pracy.