Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

KAMILA GÓRSKA - EKSPERT KREDYTOWY / BEZPIECZNA HIPOTEKA

umowa o pracę
3 0005 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
2 5004 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Inżynierska 39/105, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 15 godzin temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna

Inżynierska 39/105

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie dokumentów na potrzeby wniosków kredytowych (kopiowanie, skanowanie, segregacja)

  • odbiór dokumentów od Klientów, Deweloperów, Zbywców

  • dostarczanie dokumentow do oddziałów Banków i współpracujących Partnerów

  • praca w systemie informatycznym CRM

  • dbanie o terminy procesów posprzedażowych (uruchomienia transz kredytów, aneksy, dyspozycje)

  • archiwizacja dokumentów (w formie cyfrowej i klasycznej)

  • pomoc w aktywnym pozyskiwaniu Klientów (z wykorzystaniem dostępnych narzędzi, kanałów i aktywności)

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy biurowej (znajomość obsługi komputera, oprogramowania - Microsoft Office, programy CRM, aplikacje przeglądarkowe, poczta e-mail itd.)

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność i chęć samokształcenia się (wiedza branżowa)

  • miła aparycja i pogodne nastawienie do życia

  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej / nieruchomości

To oferujemy

  • pracę w pełnym lub częściowym wymiarze godzin

  • umowa o pracę / współpraca B2B

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

  • pracę z ekspertami branżowymi (z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży finansowej i nieruchomości)

  • telefon i komputer służbowy, innowacyjne oprogramowanie CRM, dostęp do narzędzi IT branżowych i wspomagających

  • możliwość korzystania z firmowego samochodu

  • system szkoleń (wewnętrzne i zewnętrzne)

  • dodatkowe benefity: karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe

O nas

Do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko ASYSTENTA / ASYSTENTKI EKSPERTA KREDYTOWEGO - Kredyty hipoteczne.

Szukamy osób samodzielnych, dynamicznych, nastawionych na efektywną pracę i osiąganie ambitnych wyników.

Jeśli chcesz pracować w doświadczonym zespole z uznaną marką na rynku i uzyskiwać atrakcyjne wynagrodzenie - aplikuj już dzisiaj!

Od blisko 20 lat działamy na wrocławskim rynku finansowym. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze związanej z uzyskaniem finansowania w postaci kredytu hipotecznego na zakup mieszkania, lokalu czy budowę domu.

W naszym zespole pracują eksperci kredytowi, specjaliści ds. kredytów hipotecznych, asystenci a także osoby odpowiedzialne za analizę prawną umów związanych z zakupem nieruchomości, analizę prawną i techniczną nieruchomości czy rzeczoznawcy majątkowi. Dzięki czemu zapewniamy kompleksową, pełną i profesjonalną obsługę na każdym etapie procesu kredytowego.

Współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi bankami oraz brokerami kredytów hipotecznych w Polsce i dzięki liczbie uruchamianych kredytów hipotecznych liczonych w setkach w skali roku możemy zaproponować najbardziej atrakcyjne warunki finansowe dla naszych pracowników i partnerów.