Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Merit Mark Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

MERIT MARK POLSKA sp. z o.o.

3 5005 000 brutto / mies.

plac Powstańców Śląskich 1

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu ekspertów w realizacji oraz organizacji bieżących projektów

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • aktualizacja danych w systemie

  • dystrybucja i archiwizacja dokumentów

  • przygotowywanie umów

  • wsparcie Zarządu w bieżących pracach i zadaniach

  • zarządzanie zakupami biurowymi

  • inne bieżące zadania organizacyjno-administracyjne wynikające z codziennych potrzeb (skanowanie, drukowanie dokumentów)

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (mile widziane wykształcenie chemiczne)

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel oraz MS Word)

  • skrupulatność, dokładność, systematyczność

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • swobodne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie - warunek konieczny (weryfikacja w trakcie rekrutacji)

To oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie

  • prywatną opiekę medyczną

  • pracę w centrum miasta

  • godziny pracy: 8:00-16:00

  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

O nas

Merit Mark od 10 lat ocenia dokumentację środków ochrony roślin na potrzeby ich rejestracji w Polsce i Unii Europejskiej. Pracują dla nas eksperci nauk biologicznych, chemicznych, rolniczych i weterynaryjnych, a nasz zespół jest rozpoznawalny w całej Unii Europejskiej.

Jeśli jesteś skrupulatna i sumienna (lub skrupulatny i sumienny), a jednocześnie chcesz brać udział w ciekawych projektach oraz cieszyć się przyjazną atmosferą w pracy, to nasza oferta jest skierowana do Ciebie.