Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

KANCELARIA NOTARIALNA NOTARIUSZ PAWEŁ KUBAL

  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Świętego Antoniego 12

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Praca biurowa, przygotowywanie pism, korespondencji, kontakt z klientem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe administracyjne lub prawnicze. Ewentualnie 4-ty lub 5-ty rok studiów.

  • Dyspozycyjność. Dokładność. Sumienność. Komunikatywność.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju.

  • Praca w młodym energicznym zespole.

  • Umowa o pracę na pełen etat.

  • Praca od zaraz