Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka Biura Zarządu

Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna organizacja pracy i prowadzenie biura zarządu

  • organizacja i nadzorowanie obiegu umów

  • nadzorowanie nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów firmowych

  • organizacja i nadzorowanie procesu archiwizacji dokumentacji

  • wspieranie kluczowego kierownictwa w wybranych działaniach administracyjnych

  • poszukiwanie, wspieranie usprawnień organizacyjnych

  • obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej

  • dbanie o sale konferencyjną oraz zarządzanie kalendarzem sali

  • organizacja wizyt gości oraz spotkań zewnętrznych

  • dbanie o sprawne funkcjonowanie procedur firmowych związanych z ochroną danych osobowych

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego

  • dobre umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • min. 2 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • biegłej obsługi pakietu Microsoft Office

  • umiejętności pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Ciekawą i ambitną pracę w prężnie funkcjonującej i dynamicznie rozwijającej się firmie kosmetycznej

  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole

  • Rozwój kompetencji zawodowych

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Benefity dodatkowe (karta sportowa lub pakiet medyczny)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem Firma Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy w charakterze Asystent/Asystentka Biura Zarządu.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.