Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Biura Zarządu

Bury Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie asystenckie Prezesa Zarządu oraz kadry kierowniczej

  • prowadzenie kalendarza, umawianie spotkań oraz redagowanie pism w imieniu Zarządu

  • tworzenie raportów, protokołów ze spotkań, sprawozdań i zestawień, prowadzenie korespondencji

  • obsługa klientów i gości,

  • organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych

  • organizacja/ koordynacja podróży służbowych

  • koordynowanie obiegu dokumentów

  • bieżąca współpraca ze wszystkimi działami w spółce oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji

  • obsługa telefoniczna sekretariatu, obsługa faksu i innych urządzeń biurowych,

  • inne zadania administracyjno- biurowe

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • prawo jazdy kat. B (czynne),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość drugiego języka

  • biegła obsługa komputera w tym: pakiet MS Office,

  • doskonała organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów

  • wysoka elastyczność i dyspozycyjność,

  • zdolności interpersonalne, w tym umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacyjnych,

  • nienaganna kultura osobista

  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole

  • nowoczesne, profesjonalne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Bury Sp. z o.o.

Bury Sp. z o.o. jest jednym z czołowych dystrybutorów owoców i warzyw. Firma Bury zdobyła miano jednego z największych i najprężniej rozwijających się importerów i dystrybutorów w branży w Polsce. Dziś postrzegana jest jako Expert od jakości owoców i warzyw. Spółka specjalizuje się w dostarczaniu świeżych owoców i warzyw m.in. do centrów dystrybucyjnych największych sieci handlowych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy