Oferta pracy

Asystent/Asystentka Biura Zarządu

BiofarmO firmie

  • Wałbrzyska 13, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Biofarm

Wałbrzyska 13

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Zarządu w realizacji codziennych zadań,

  • udział w spotkaniach oraz sporządzanie protokołów,

  • prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu,

  • planowanie i organizowanie spotkań biznesowych oraz podróży służbowych,

  • zarządzanie korespondencją i obiegiem dokumentacji Zarządu.

  • sporządzanie analiz, raportów, prezentacji multimedialnych, materiałów komunikacyjnych na potrzeby procesu komunikacji wewnętrznej oraz innych dokumentów/materiałów,

  • pełnienie zastępstwa w Sekretariacie,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie na podobnych stanowiskach (stanowiska asystenckie, protokolant).

To oferujemy

  • umowa o pracę – brak okresu próbnego,

  • atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny m.in.: opieka medyczna, dopłaty do wyprawek szkolnych dzieci, dopłaty do wypoczynku dzieci na koloniach i obozach, raz w roku karty podarunkowe,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jeśli jesteś osobą, która:

  • jest ukierunkowana na poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań,

  • posiada wysokie umiejętności organizacji czasu pracy,

  • biegle obsługuje komputer oraz pakiet MS Office,

  • biegle pisze na klawiaturze i ma doświadczenie w sporządzaniu protokołów ze spotkań,

  • jest zaangażowana, sumienna i dyskretna,

  • lubi współpracować z różnorodnymi działami w firmie,

  • zna język angielski,