Logo Pracuj.pl

Asystent/Asystentka Biura Zarządu

BiofarmO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Biofarm

Wałbrzyska 13

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Zarządu w realizacji codziennych zadań,
  • udział w spotkaniach oraz sporządzanie protokołów,
  • prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu,
  • planowanie i organizowanie spotkań biznesowych oraz podróży służbowych,
  • zarządzanie korespondencją i obiegiem dokumentacji Zarządu.
  • sporządzanie analiz, raportów, prezentacji multimedialnych, materiałów komunikacyjnych na potrzeby procesu komunikacji wewnętrznej oraz innych dokumentów/materiałów,
  • pełnienie zastępstwa w Sekretariacie,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnych stanowiskach (stanowiska asystenckie, protokolant).

To oferujemy

  • umowa o pracę – brak okresu próbnego,
  • atrakcyjny pakiet medyczny i socjalny m.in.: opieka medyczna, dopłaty do wyprawek szkolnych dzieci, dopłaty do wypoczynku dzieci na koloniach i obozach, raz w roku karty podarunkowe,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jeśli jesteś osobą, która:

  • jest ukierunkowana na poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań,
  • posiada wysokie umiejętności organizacji czasu pracy,
  • biegle obsługuje komputer oraz pakiet MS Office,
  • biegle pisze na klawiaturze i ma doświadczenie w sporządzaniu protokołów ze spotkań,
  • jest zaangażowana, sumienna i dyskretna,
  • lubi współpracować z różnorodnymi działami w firmie,
  • zna język angielski,

Asystent/Asystentka Biura Zarządu, Wałbrzyska 13, Poznań