Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

BETKOM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Zjednoczenia 1, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), Stanowisko pracy bez wymagań stałych godzin w pracy, elastyczne godzinowo
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 8:00-16:00, Praca na około 4-6 godzin dziennie, do uzgodnienia
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + prowizja

Zjednoczenia 1

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

Stanowisko pracy jest związane z obsługą światowych rynków finansowych - giełda.

Praca samodzielna na oprogramowaniu autorskim, bez wymagań znajomości giełdy.

Nie wymagamy doświadczenia ale jedynie zaangażowania w projekt.

Nasze wymagania

  • Spokojny, wyważony charakter

  • umiejętność analizowania zdarzeń

  • umiejętność pracy samodzielnej

  • znajomość języka niemieckiego i/ lub angielskiego to dodatkowy atut

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie - jesteśmy 20 lat na rynku

  • stałe wynagrodzenie + prowizja

  • 1 miesięczne szkolenie z obsługi programu komputerowego, stałe wsparcie techniczne

  • pracę w elastycznych godzinach

  • mile widziani studenci ostatniego roku Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz kobiety wychowujące dzieci (brak wymogu 8 godzin pracy)

  • najnowszy sprzęt na stanowisku pracy

  • dofinansowanie do zajęć sportowych/ strefy relaks

O nas

Firma BETKOM to firma z tradycjami - jesteśmy 20 lat na rynku. Działamy w branży budowlanej i energetycznej. Cały czas się rozwijamy i wdrażamy nowe projekty.

Należymy do grupy niemieckiej firmy handlowej AHG GmbH & Co.KG oraz Cristalica.

Naszym nowym projektem jest wejście na światowy rynek giełdy z nowym zespołem otwartym na wyzwania i nowe doświadczenia.