Logo Pracuj.pl

Asystent/ asystentka biurowa

Gepard sp. z o.o.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych, kierowanie spraw do właściwych pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji szkoleniowej
  • Przygotowanie sali konferencyjnej
  • Wsparcie działu marketingu
  • Obsługa przesyłek kurierskich i pocztowych

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - poziom B1
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość pakietu Microsoft Office oraz Excel
  • Doświadczanie w branży szkoleniowej mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie jest uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Długoterminową współprace
  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju oraz nabywanie doświadczenia

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • premie

Zadzwoń do nas i poznaj szczegóły tej oferty: +48 883 200 414

Gepard to szkoła nauki jazdy w Opolu, w której nauczysz się poprawnego i bezpiecznego prowadzenia samochodu. W związku z rozwojem firmy zapraszamy do aplikacji na stanowisko:

Asystent/ asystentka biurowa, Opole