Asystent / Asystentka Centrum Handlowego

Savills Sp. z o. o.

Kazimierza Szpotańskiego 4

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Dyrektora Centrum Handlowego w realizacji działań operacyjnych

  • Administracja obiegiem dokumentów i korespondencji

  • Współpraca z najemcami i kontrahentami

  • Przygotowanie zestawień i raportów

  • Prowadzenie biura archiwizowanie dokumentów

  • Wsparcie w działaniach marketingowych

Nasze wymagania

  • Chęć do nauki i poznawania tajników funkcjonowania centrum handlowego

  • Samodzielne i pro-aktywne działanie nastawione na realizację celów

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w tym szczególnie MS Excel.

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania

To oferujemy

  • Pracę w wiodącej firmie doradczej przy bliskim wsparciu doświadczonych ekspertów rynku nieruchomości komercyjnych;

  • Pakiet benefitów m.in.: karta Multisport, prywatna opieka medyczna

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Niezbędna narzędzia do pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program rekomendacji pracowników

Savills is one of the leading real estate advisory companies, with over 160 years of experience. In Poland we provide wide range of professional services to office, retail and industrial developers, tenants and investors.

Przewiń do profilu firmy