Asystent/Asystentka Członka Zarządu

DB Cargo Polska S.A.

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kalendarza spotkań

  • organizacja spotkań, podróży służbowych oraz innych wydarzeń firmowych

  • zapewnienie szybkiego i sprawnego przepływu informacji pomiędzy Zarządem a podlegającymi działam

  • wsparcie przełożonego w bieżącej pracy - przygotowywanie analiz, raportów, prezentacji, opracowywanie materiałów dla Zarządu

  • prowadzenie korespondencji mailowej oraz rozmów telefonicznych w języku angielskim

  • prace administracyjne w sekretariacie

  • udział w projektach

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (w mowie i piśmie)

  • pierwsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowym zespole

  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne - umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach w organizacji

  • umiejętność dostosowywania treści przekazywanych informacji do adresata

  • wysoka kultura osobista, doskonała organizacja czasu pracy, odpowiedzialność oraz samodzielność

  • otwartość i orientacja na klienta

  • inicjatywa oraz zaangażowanie w działaniu, dokładność, sumienność oraz terminowość

  • znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy dzień wolny od pracy

  • dofinansowanie do studiów