Asystent / Asystentka doradcy podatkowego

Tax Advisors Group Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Tax Advisors Group Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się spółka doradztwa podatkowego.

Naszą misją jest ścisła współpraca z klientami. Szanujemy ich wyjątkowość oraz budujemy relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Doradzamy i inspirujemy firmy niezależnie od ich formy prawnej czy wielkości przedsiębiorstwa.

W związku z intensywnym rozwojem aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

  • sporządzanie pism, opinii, komentarzy podatkowych
  • sporządzanie wniosków o interpretację, skarg, odwołań etc.
  • analiza przepisów i orzecznictwa

Wymagania:

  • 5 rok studiów lub zaraz po studiach – kierunek: prawo, administracja, ekonomia
  • zainteresowanie tematyką podatkową
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • aktywne, odpowiedzialne podejście do podejmowanych zadań, nastawienie na identyfikację i rozwiązywanie problemów

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • pracę przy interesujących, w tym międzynarodowych projektach
  • duże możliwości rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy