Oferta pracy

Asystent / Asystentka ds. Administracji i Finansów

NUCTECH WARSAW COMPANY LIMITED SP.Z O.O.

  • Kobyłka

    Kobyłka, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja spotkań biznesowych

  • Rejestracja korespondencji, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w firmie

  • Rozliczanie wydatków administracyjnych

  • Procesowanie płatności w systemie bankowym (praca dla Departamentu Finansów ok 1,5-2 dni w tygodniu)

  • Archiwizowanie dokumentów administracyjnych i księgowych

  • Dokonywanie bieżących i marketingowych zakupów na potrzeby firmy

  • Pomoc w przygotowywaniu wydarzeń firmowych i szkoleń

  • Wsparcie w organizacji podróży służbowych pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

  • Mile widziana znajomość języka chińskiego (niewymagana)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, Power Point)

  • Samodzielność, dbałość o szczegóły, umiejętność ustalanie priorytetów i bardzo dobra organizacja

  • Wysoka kultura osobista, umiejętności komunikacji interpersonalnej

  • Mile widziana znajomość zasad i procesów finansowych

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie z kapitałem zagranicznym wykorzystującej innowacyjne rozwiązania

  • Umowę o pracę (praca w godzinach 8:00 – 16:00)

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie po okresie próbnym

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o. działa w Polsce blisko 17 lat. Jesteśmy częścią chińskiego koncernu działającego w branży high-tech. Nasza firma jest producentem systemów oraz urządzeń służących do kontroli bezpieczeństwa, opartych na technologii obrazowania rentgenowskiego. Nasze urządzenia skanujące znalazły szerokie zastosowanie między innymi w kontroli celnej, lotnictwie oraz produkcji przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy