Logo Pracuj.pl

Asystent / Asystentka ds. Administracji Sprzedaży

Stock Polska Sp. z o.o.O firmie

Stock Polska Sp. z o.o.

Wioślarska 8

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i regularna aktualizacja bazy umów z tysiącami klientów detalicznych
  • Monitorowanie rozliczeń wynikających z podpisanych umów
  • Rozliczanie dokumentów finansowych związanych z funkcjonowaniem działu sprzedaży (np. Faktury marketingowe dot. Działań trademarketingowych w sklepach)
  • Pomoc w przygotowywaniu oraz archiwizacja dokumentacji
  • Dbałość o terminowy i zgodny z obowiązującymi w firmie zasadami obieg i archiwizowanie dokumentacji

Nasze wymagania

  • Lubisz pracę z dokumentami
  • Z łatwością przychodzi ci tworzenie zestawień w MSExcel
  • Potrafisz koordynować wiele zadań jednocześnie
  • Cechuje cię dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność
  • Lubisz pomagać, rozwiązywać problemy, szukać nowych rozwiązań
  • Jesteś gotowy/a do pracy na pełen etat
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy w dziale administracji

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowania i inne), a także spotkania firmowe, integracje sportowe, konkursy z nagrodami)
  • Szkolenia rozwijające umiejętności niezbędne w pracy i nie tylko
  • Praca z wieloma interesariuszami, profesjonalne wsparcie oraz możliwość dzielenia się wiedzą i najlepszymi praktykami
  • Profesjonalny proces adaptacyjny nowych Pracowników
  • Możliwość profesjonalnego rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach i projektach organizowanych przez SSG
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń klikając na przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Stock Polska – producent i dystrybutor takich marek jak Stock Prestige, Amundsen, Żołądkowa Gorzka, Lubelska, Jim Beam, Dubliner, Dictador. Firma będąca częścią Stock Spirits Group, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Asystent / Asystentka ds. Administracji Sprzedaży, Wioślarska 8, Śródmieście, Warszawa