Logo Pracuj.pl

Asystent / Asystentka ds. administracji transportu

BISPED sp. z o.o.O firmie

BISPED sp. z o.o.

Hieronima Derdowskiego 7

Śródmieście

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • archwizacja i segregacja dokumentów
  • przyjmowanie dokumentów od przewoźników i wystawianie faktur sprzedaży
  • wystawianie zleceń transportowych
  • kontakt i współpraca z biurem rachunkowym
  • wprowadzanie danych do systemu księgowego
  • przyjmowanie korespodnencji przychodzącej oraz obsługa korespondencji wychodzącej
  • kontrola płatności
  • obsługa urządzeń biurowych

Nasze wymagania

  • znajomość MS Office
  • dobra organizacja pracy
  • zdolność analitycznego myślenia
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziana znajomość branży
  • mile widziana znajomość programu e-SZOK

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub zlecenie w zależnosci od preferencji)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

O nas

Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie i spedycji ładunków całopojazdowych na terenie Europy zachodniej. Przez wszystkie lata działalności zgromadziliśmy wiele doświadczeń zdobytych na silnie rozwijającym się rynku usług transportowych. Pracujemy z licznym gronem stałych klientów i pozyskujemy nowych sprawdzonych partnerów, korzystających z naszych usług.

Dzięki terminowym dostawom, uczciwości wobec Naszych Klientów, rzetelności i profesjonalnemu podejściu do pracy zatrudnionych spedytorów zyskaliśmy zaufanie współpracujących z Nami firm.

Asystent / Asystentka ds. administracji transportu, Hieronima Derdowskiego 7, Śródmieście, Gdynia