Oferta pracy

Asystent/Asystentka ds. administracyjno-biurowych

CARLEX DESIGN LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu finansowego w zakresie sporządzania raportów do analizy danych

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu, rozliczanie i weryfikacja faktur

  • Prowadzenie archiwum dokumentów

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą oraz dbanie o przepływ informacji pomiędzy działami

  • Obsługa spotkań biznesowych

  • Zaopatrzenie firmy w artykuły biurowe oraz spożywcze

  • Dbanie o wizerunek firmy, biura (kultura korespondencji i terminowość)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Gotowości do pracy na cały etat

  • Dobra organizacja pracy, sumienność, samodzielność i kreatywność

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)

  • Wysoka kultura osobista

  • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Narzędzia do pracy: komputer, telefon

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w nietuzinkowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży

  • Miłą atmosferę pracy

CARLEX DESIGN LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Carlex Design – Nieszablonowy design motoryzacyjny oraz produkcja stylizacji wnętrz i detali samochodowych, to nasza pasja i specjalizacja, którą skutecznie rozwijamy na arenie międzynarodowej. Fundamentem rozwoju naszej firmy jest zgrany zespół pracowników, któremu oferujemy możliwość stałego poszerzania swoich umiejętności.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy